Referencje

 1. Korzystam regularnie z masażu klasycznego i leczniczego u Pani Olgi (mam problemy z kręgosłupem). Spotykamy się od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona z masażu. Pani Olga jest bardzo profesjonalna, zaangażowana, sumienna a przy tym zawsze punktualna, życzliwa i uśmiechnięta. Gdy zdarzy mi się przerwa w masażach – moje ciało tęskni do jej rąk. Polecam !!!

 2. Serdecznie polecam Panią Olgę jako specjalistkę wysokiej klasy. Dwa lata temu cierpiałam na rwę kulszową, Pani Olga wyleczyła mnie masażami a ja nie musiałam zażywać żadnych leków. Do tej pory regularnie przychodzę do gabinetu na masaż klasyczny dla własnej przyjemności. W gabinecie panuje miła atmosfera a Pani Olga to przesympatyczna osoba.

 3. Po raz pierwszy pojawiłąm się u Pani Olgi ponad rok temu.
  Miałam ostre dolegliwości spowodowane przez przepuklinę w odcinku lędźwiowym kręgosłupa – obustronną rwą kulszową, a także rwą barkową obydwu rąk.
  Bóle trwały bez przerwy od kilka miesięcy i Pani Olga by la dla mnie ostatnią szansą na uniknięcie operacji zalecanej przez ortopedę.
  Po każdym masażu czułam wielką ulgę i dużą poprawę. Po całej serii mogłam nareszcie zapomnieć o codziennym uciążliwym bólu.
  Odsunęła się także konieczność operacji, dlatego wciąż regularnie wracam do Pani Olgi aby utrzymać dobry stan mojego kręgosłupa i polecam ją wszystkim osobom cierpiącym na podobne dolegliwości.

 4. Korzystałam z masaży u Pani Olgi wielokrotnie, mając duże problemy z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa. Za każdym razem zabiegi były bardzo skuteczne. Polecam jej masaże, ponieważ zawsze podchodzi do klienta indywidualnie, dobierajac rodzaj zabiegu do konkretnego problemu

 5. Do Pani Olgi trafiłem z polecenia koleżanki w październiku 2013 r. w stanie ostrego stanu bólowego lędźwiowego odcinka kręgosłupa (przepuklina krążka międzykręgowego). Dzięki zabiegom u Pani Olgi od kilku miesięcy nie wiem co to jest bół kręgosłupa. Pani Olga ma w sobie dużo empatii a w gabinecie panuje bardzo miła atmosfera. POLECAM każdemu kto ma problemy z kręgosłupem!!!!

 6. Korzystam z masażu leczniczego u Pani Olgi, bardzo cenię ja za profesjonalizm , wiedze i umiejętności jakie posiada. Nie wiem z jakim bólem głowy czy kręgosłupa bym nie trafiła, jej masaże stawiają na nogi. Pani Olga do każdego człowieka podchodzi indywidulanie i jeżeli ktoś ma wątpliwości niech sam sprawdzi. Polecam serdecznie !!!!!!

 7. Masaże u pani Olgi to połączenia starań o poprawę zdrowia i duża przyjemność dla ciała. Z masaży u Pani Olgi korzystamy z mężem i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy jej usługi każdemu kto ma problem z kręgosłupem. Masaże są wykonywane bardzo profesjonalnie i każde z nas jest traktowane indywidualnie w zależności od problemu jaki ma. Na pewno będziemy Pani Oldze wierni.

  Iwona i Leszek K.

 8. Od ponad 10 lat mam problemy z kręgosłupem. Przeszłam wiele rehabilitacji, terapii indywidualnych, ćwiczeń, zabiegów i niewiele mi pomogło. Dopiero po masażu u Pani Olgi poczułam ulgę, ból się zmniejszył i zyskałam nadzieję, że może być lepiej. Wiem, że będę wracać do Pani Olgi na kolejne masaże, żeby nauczyć się żyć z przepukliną kręgosłupa i uniknąć operacji. Polecam Panią Olgę każdemu, kto ma jakikolwiek problem z kręgosłupem – Pani Olga ma indywidualne podejście do każdego pacjenta: odnajduje problem w kręgosłupie, a potem poświęca tyle czasu, ile potrzeba na efektywną terapię.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *