Opis usług

Usługi Olgi

Masaże znane są od dawna. Poprawiają pracę układu nerwowego, który wpływa na wszystkie narządy naszego organizmu, redukują szkodliwe skutki utrzymywania przez wiele godzin pozycji statycznej oraz obniżają napięcie wywołane stresem. Łagodzą skutki przeciążeń jakie występują przy wykonywaniu pracy fizycznej. W przypadkach nerwic masaż obniża stan nadpobudliwości układu nerwowego.

W swoim gabinecie oferuję różnego rodzaju masaże poniżej moja oferta.

ThetaHealing

Metoda ThetaHealing jest sposobem rozumienia świata, swoistą filozofią opartą na założeniach fizyki kwantowej, energii świata, zakładającą istnienie realnej przestrzeni duchowej oraz rozwojowych planów egzystencji człowieka i ludzkości. Jednocześnie jest to sposób uzdrawiania energią za pomocą fal mózgowych w stanie Alfa i Theta.

więcej informacji o ThetaHealing’u >

Masaż segmentarny

jest to zespół rękoczynów (chwytów i technik) powodujący ustąpienie bólu, zmian chorobowych w kręgosłupie oraz przy stanach zapalnych rwy kulszowej i barkowej, a także przy zapaleniu stawów i mięśni. Jest pomocny przy bolesnych dolegliwościach kończyn dolnych i górnych. Trzeba go wykonywać co drugi dzień przy serii od 6 – 10 zabiegów lub do ustąpienia dolegliwości.

Masaż klasyczny

redukuje niekorzystne wpływy cywilizacyjne i poprawia samopoczucie i ogólny stan organizmu.

Masaż limfatyczny

stosuje się na obrzęki, wysięki i zmiany skórne spowodowane zaburzeniami krążenia limfy. Masaż usprawnia krążenie chłonki w układzie limfatycznym oraz wykonywany jest drenaż węzłów chłonnych.

Akupresura

polega na stosowaniu silnych, ukierunkowanych ucisków na określone punkty w celu udrożnienia przepływu energii (Qi) w organizmie, w sposób niezakłócony.

Shiatsu

wykonuje się naciskając kciukiem na bolesne punkty w celu zmniejszenia bólu.

Masaż twarzy i głowy

wykonuję jako relaksacyjny, klasyczny, leczniczy i limfatyczny.

Refleksologia stóp

uaktywnienie punktów na stopie powoduje lepszą pracę całego organizmu: głowy, oczu, twarzy, organów wewnętrznych.

Masaż wspomagający odchudzanie

polega na zmianie konsystencji tkanki tłuszczowej

Masaż antycelulitowy (bańka chińska)

rozdrabnia grudki celulitowe, modeluje ciało, zmniejsza objętość

Masaż głęboki brzucha

rozluźnia brzuch, powoduje dobrą pracę jelit, nie rozleniwia narządów

Głęboki masaż kręgosłupa

polega na rozluźnieniu mięśni głębokich przedkręgosłupowych

Manualna terapia kręgosłupa

miękko rozciąga więzadła mięśni nóg, wpływ rotacji neuromobilizacji, skrętów przy różnych pozycjach uzależnionych, przy pomocy ucisków na spiętych mięśniach

Manualna terapia twarzy

rozluźnia napięcia wszystkich mięśni, polepsza ukrwienie, wygładza twarz, uelastycznia, zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek

Masaż gorącymi kamieniami

relaksuje, odpręża, pobudza krążenie, zmniejsza metabolizm komórkowy, aktywizuje układ limfatyczny, odstresowuje, przywraca harmonię, równowagę w organizmie

Masaż miodem

stosuje się na bóle  pleców, sztywność mięśni, przeziębienia, trądzik  pleców, niskie ciśnienie, problemy ciśnieniowe, zastój limfy, problemy ze spaniem, detoks, odchudzająco, spala tkankę tłuszczową, likwiduje cellulit


Usługi Julii

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny brwi polega na wprowadzeniu pod skórę pigmentów (barwników), które implementuje się do drugiej lub trzeciej warstwy naskórka, czyli bardziej płytko niż w przypadku tradycyjnego tatuażu.

Przy zabiegu ze znieczuleniem jest całkowicie bezbolesny. Podczas zabiegu odczuwalne jest drapanie, ale nie ból.

Makijaż permanentny utrzymuje się na skórze do około roku. W zależności od rodzaju użytej techniki pigmentacji i barwników oraz indywidualnych właściwości organizmu makijaż będzie różnie się utrzymywał.

Wykorzystuję pigmenty marki CLINITA (USA), A.SIVAK, Sweet LIPS. Pracuję metodą Powder – naturalnego napylania.

Stylizacja rzęs

Stylizacja rzęs – przedłużanie następuje metodą jeden do jednego.

Szczegółowe informacje na temat zabiegu i postępowania po jego zakończeniu klient dostaje bezpośrednio w oddzielnej ulotce.